2018-09-11

Sprzedaj z nami apartament nad morzem

Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie rozważasz opcję sprzedaży swojego apartamentu. Firma Penthaus Apartamenty z miłą chęcią Ci w tym pomoże. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę, sprawdzone działania marketingowo - sprzedażowe oraz liczne kontakty biznesowe. 

Apartamenty nad morzem są jednymi z najchętniej kupowanych nieruchomości w Polsce. Niezwykłe walory polskiego wybrzeża przyciągają inwestorów z kraju i z zagranicy. Luksusowe apartamenty nad morzem, to przede wszystkim bezpieczna i szybko zwracająca się inwestycja. 

 

Jeżeli posiadasz apartament na sprzedaż w nadmorskim pasie województwa zachodniopomorskiego, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Pomożemy w znalezieniu klientów na Twój apartament. Nasze doświadczenie i znajomość rynku, pozwoli uzyskać najlepszą cenę sprzedaży Twojej nieruchomości!

 

Ważne informacje o nas:

Apartamenty na Sprzedaż nad Morzem

 

Jak prowadzimy sprzedaż apartamentów nad morzem?

 

Indywidualnie dopasowujemy nasze działania do konkretnego apartamentu na sprzedaż. Przygotowując strategię jego sprzedaży, bierzemy pod uwagę lokalizację, rok wybudowania, technologię budynku, wyposażenie, a także stan nieruchomości. Dla zapewnienia najlepszych efektów naszej pracy, korzystamy z różnych kanałów sprzedaży – internetu, kontaktów biznesowych oraz wielu innych sprawdzonych działań marketingowych. Specjalnie dla Ciebie przygotowujemy autorską prezentację Twojej nieruchomości. Zawiera ona szczegółowy opis apartamentu, profesjonalne zdjęcia, prezentacje wideo i wiele innych urozmaiceń. Nasze działania  ukierunkowane są na to, aby sprzedać apartament w jak najwyższej cenie. 

 

Pomagamy sprzedać apartamenty w wyższej cenie

 

Bardzo dobrze wiemy, jak uzyskać jeszcze lepszą cenę sprzedaży apartamentu nad morzem. Odświeżając kolor ścian i sufitów, przeprowadzając drobne remonty lub wymieniając zniszczone wyposażenie na nowe, można zwiększyć wartość nieruchomości nawet o kilkadziesiąt procent. Widząc potencjał do uzyskania jeszcze wyższej ceny sprzedaży, informujemy Cię o tym. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, którzy mogą wykonać uzgodnione prace remontowe, bez angażowania Twojego czasu i uwagi. Nad fachowością i zgodnością prac czuwa nasza firma.

 

Chcesz sprzedać apartament nad morzem w Zachodniopomorskiem? Jeśli tak to wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 505 101 553 lub wysłać wiadomość e-mail na adres: biuro@penthaus.pl. Możesz również skorzystać z okienka czatu zlokalizowanego w prawym dolnym rogu ekranu lub wypełnić poniższy formularz "DODAJ OFERTĘ+". Wybór należy do Ciebie! 

 

Dodaj ofertę+

Dane nieruchomości

Typ

Typ transakcji

Miasto

Ulica

Numer budynku:

Numer lokalu:

Opis:

Dane kontaktowe

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail**:

Telefon**:

* Pola wymagane

** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) wypełniając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wykorzystywanie ich tylko do wewnętrznych celów statystycznych i marketingowych. Jednocześnie masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia.

Przetwarzanie danych osobowych

Designed by Possible