Z pasji do nieruchomości

 

W Penthaus Apartamenty pasjonujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Specjalizujemy się w sprzedaży i kupnie nieruchomości inwestycyjnych – nadmorskich apartamentów w największych kurortach nad Morzem Bałtyckim. Głównym terenem naszej działalności są miasta województwa zachodniopomorskiego: Kołobrzeg, Mielno, Międzyzdroje, Świnoujście oraz wiele mniejszych, ale równie urokliwych miejscowości takich jak: Grzybowo, Rogowo, Ustronie Morskie, Dziwnów, Dziwnówek, Rewal, Pogorzelica, Pobierowo i Niechorze.

 

Działając od wielu lat na rynku nieruchomości nadmorskich, zdobyliśmy bogate doświadczenie i zaufanie klientów komercyjnych i indywidualnych. Nasza działalność polega na kompleksowej pomocy w zakupie lub sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej – apartamentów w najciekawszych lokalizacjach, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i morza. Klientom chcącym kupić luksusowe apartamenty nad morzem pomagamy znaleźć najlepsze oferty oraz negocjujemy cenę i warunki transakcji. Zapraszamy również do współpracy osoby i firmy, które posiadają apartamenty na sprzedaż. Mamy liczne kontakty handlowe w kraju i na świecie oraz sprawdzone działania marketingowe, które są bardzo pomocne w szybkiej sprzedaży apartamentu za satysfakcjonującą Cię cenę.

 

apartamenty_nad_morzem_penthaus.jpg

 

Dlaczego warto współpracować z firmą Penthaus Apartamenty?

 

Ponieważ specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie obrotu nieruchomościami – apartamentami nad morzem. Jesteśmy świadomi potrzeb i oczekiwań naszych klientów, dlatego potrafimy sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom. Priorytetem naszej działalności jest satysfakcja klienta oraz bezpieczeństwo każdej transakcji. Nawiązując z nami współpracę, możesz być pewny naszego zaangażowania i sprawnego działania. Towarzyszymy Ci na całej drodze kupna lub sprzedaży Twojej nieruchomości – począwszy od pierwszych oględzin, aż po finalizację transakcji u notariusza. Współpraca z nami to pełna gwarancja bezpieczeństwa i sprawnego załatwienia wszystkich formalności.

 

Zakres naszych działań dla właścicieli sprzedających apartament nad morzem:


Zakres naszych działań dla klientów zainteresowanych zakupem apartamentu nad morzem:

 

Obsługujemy klientów z całej Polski i z zagranicy. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne oraz firmy. Jeśli chciałbyś poznać naszą ofertę apartamentów na sprzedaż nad morzem to możesz znaleźć ją tutaj!

 

 

 

Designed by Possible