2018-09-11

Kup z nami apartament nad morzem

Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie zastanawiasz się nad zakupem apartamentu w którejś z miejscowości nadmorskich. Zakup nieruchomości to świetna inwestycja na przyszłość! Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty sprzedaży apartamentów nad morzem, którą możesz znaleźć tutaj

Zakup apartamentów nad morzem to obecnie jedna z najlepszych form inwestowania w nieruchomości. Apartamenty w Kołobrzegu, Międzyzdrojach, Mielnie i Świnoujściu cieszą się wielką popularnością wśród polskich i zagranicznych turystów. Przepiękne, piaszczyste i znane na całym świecie plaże przyciągają o każdej porze roku. Latem – spragnionych słońca i wakacyjnego klimatu, a w pozostałych miesiącach szukających spokoju, odpoczynku i wytchnienia wśród szumu fal. Luksusowe apartamenty, położone tuż przy plaży, są chętnie wybierane na weekendowy pobyt, jak i dłuższe, kilkutygodniowe wakacje. Posiadanie takiego apartamentu to gwarancja systematycznego zysku i szybkiego zwrotu inwestycji - nawet 5-8% w skali roku! 

 

"Inwestowanie w nieruchomości jest nie tylko najlepszym,

nie tylko najszybszym i nie tylko najskuteczniejszym,

ale jest jedynym sposobem, by stać się bogatym"

 - Theodore Roosevelt - 

Apartamenty nad Morzem na Sprzedaż

 

Pomagamy w zakupie apartamentów nad morzem

Kupno apartamentu nad morzem to odpowiedzialna decyzja. Aby przynosił on oczekiwane zyski, należy dokonać starannego wyboru w oparciu o wiele czynników:

  

Jak wygląda współpraca z Penthaus Apartamenty? 

 

Jeżeli zdecydowałeś się kupić apartament nad morzem, gratulujemy słusznej decyzji. Z przyjemnością pomożemy Ci przejść przez całą drogę, począwszy od analizy ofert nieruchomości dostępnych na rynku, oględzin wybranych apartamentów, poprzez negocjacje ze sprzedającym i formalności kredytowe, aż po finalizację transakcji u notariusza.  

 

W ofercie posiadamy apartamenty na sprzedaż w takich miejscowościach jak: Kołobrzeg, Mielno, Międzyzdroje, Świnoujście, Grzybowo, Ustronie Morskie, Sarbinowo, Rogowo, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Rewal, Pobierowo, Pogorzelica. Są to inwestycje nowe, jak i nieruchomości z rynku wtórnego. Różnorodność ofert pozwala znaleźć apartament zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Jeżeli w danym momencie takiego nie posiadamy, rozpoczynamy jego aktywne poszukiwanie!  Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy są zainteresowani inwestycją w apartamenty nad morzem. Zakupione nieruchomości można przeznaczyć pod całoroczny wynajem lub do dalszej odsprzedaży. Oferujemy kompleksową pomoc w znalezieniu apartamentów z potencjałem oraz sfinalizowaniu całej transakcji.

 

Planujesz zakup apartamentu w Zachodniopomorskiem? Jeśli tak to wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie pod numerem +48 505 101 553 lub wyślesz wiadomość e-mail na adres: biuro@penthaus.pl. Możesz również skorzystać z okienka czatu umieszczonego w prawym dolnym rogu lub wypełnić poniższy formularz "ZGŁOŚ CZEGO SZUKASZ". Czekamy na kontakt!


Zgłoś czego szukasz

Dane nieruchomości

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Województwo:

Powiat/Miasto :

Gmina/Dzielnica:

Liczba pokoi:

Cena:

od do PLN

Powierzchnia:

od do m2

Opis:

Dane kontaktowe

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail**:

Telefon**:

* Pola wymagane

** Proszę wypełnić pole obowiązkowe e-mail lub telefon

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) wypełniając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wykorzystywanie ich tylko do wewnętrznych celów statystycznych i marketingowych. Jednocześnie masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia lub usunięcia.

Przetwarzanie danych osobowych

Designed by Possible