Kup z nami apartament nad morzem

 

Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie zastanawiasz się nad zakupem apartamentu nad morzem. Zakup nieruchomości to świetna inwestycja na przyszłość! Zakup apartamentu to obecnie jedna z najpopularniekszych form inwestowania w nieruchomości. Apartamenty w Kołobrzegu, Międzyzdrojach, Mielnie i Świnoujściu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich i zagranicznych turystów. Przepiękne, piaszczyste i znane na całym świecie plaże przyciągają o każdej porze roku. Latem – spragnionych słońca i wakacyjnego klimatu, a w pozostałych miesiącach szukających spokoju, odpoczynku i wytchnienia wśród szumu fal. Luksusowe apartamenty, położone tuż przy plaży, są chętnie wybierane na weekendowy pobyt, jak i dłuższe, kilkutygodniowe wakacje. Posiadanie takiego apartamentu to gwarancja systematycznego zysku i szybkiego zwrotu inwestycji - nawet 5-7% w skali roku! 

 

kup_apartament_z_widokiem_na_marzenia_penthaus.jpg 

Pomagamy w zakupie apartamentów nad morzem

Kupno apartamentu nad morzem to odpowiedzialna decyzja. Aby przynosił on oczekiwane zyski, należy dokonać starannego wyboru w oparciu o wiele czynników:

  

Jak wygląda współpraca z Penthaus Apartamenty? 

 

Jeżeli zdecydowałeś się kupić apartament nad morzem, gratulujemy słusznej decyzji. Z przyjemnością pomożemy Ci przejść przez całą drogę, począwszy od analizy ofert nieruchomości dostępnych na rynku, oględzin wybranych apartamentów, poprzez negocjacje ze sprzedającym i formalności kredytowe, aż po finalizację transakcji u notariusza. W ofercie posiadamy apartamenty na sprzedaż w takich miejscowościach jak: Kołobrzeg, Mielno, Międzyzdroje, Świnoujście, Grzybowo, Ustronie Morskie, Sarbinowo, Rogowo, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Rewal, Pobierowo, Pogorzelica. Są to inwestycje nowe, jak i nieruchomości z rynku wtórnego. Różnorodność ofert pozwala znaleźć apartament zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Jeżeli w danym momencie takiego nie posiadamy, rozpoczynamy jego aktywne poszukiwanie!  Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy są zainteresowani inwestycją w apartamenty nad morzem. Zakupione nieruchomości można przeznaczyć pod całoroczny wynajem lub do dalszej odsprzedaży. Oferujemy kompleksową pomoc w znalezieniu apartamentów z potencjałem oraz sfinalizowaniu całej transakcji.

 

Planujesz zakup apartamentu w Zachodniopomorskiem? Jeśli tak to wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie pod numerem tel. +48 505 101 553 lub wyślesz wiadomość e-mail na adres: biuro@penthaus.pl. Możesz sprawdzić również naszą ofertę apartamentów na sprzedaż nad morzem tutaj.

 

 

Designed by Possible