Home Staging - skuteczna usługa dla Twojego apartamentu

 

Czy planujesz sprzedaż apartamentu nad morzem, a może chciałbyś, aby wyróżniał się spośród setki innych i tym samym lepiej się wynajmował? Działając od wielu lat na rynku nadmorskim, zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie z zakresu sprzedaży oraz wynajmu tego typu nieruchomości. Doskonale wiemy na co potencjalni klienci zwracają uwagę podczas poszukiwań apartamentu, który chcieliby kupić lub wynająć. "Jemy oczami i bardzo często oczami też kupujemy" - również nieruchomości. Dlatego pierwsze wrażenie bez wątpienia ma ogromne znaczenie. Jeśli będzie ono pozytywne, to jest duża szansa, że klient spośród setki innych ofert na sprzedaż, będzie rozważ zakup właśnie tej nieruchomości, która wzbudziła w nim dobre emocje. Aby jednak tak było apartament musi odpowiednio się prezentować, zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym.

 

home_staging_penthaus_apartamenty.jpg

 

Zmień z nami swój apartament

Penthaus Apartamenty w swojej ofercie posiada usługę Home Staging, który w skrócie polega właśnie na zastosowaniu odpowiednich technik z dziedziny aranżacji wnętrz, których zadaniem jest wzbudzenie pozytywnych emocji wśród potencjalnych klientów, co ma doprowadzić do szybszej sprzedaży danej nieruchomości, a w wielu przypadkach również podniesienia jej wartości, a w przypadku wynajmu, spowodować, że klienci będą go częściej rezerwować co zaowocuje większymi zyskami dla właściciela. 

 

Zakres działań jakie możemy wykonać dla Ciebie w usłudze Home Staging:

Jeśli chciałbyś szybciej sprzedać apartament oraz zwiększyć jego wartość lub nie jesteś usatysfakcjonowany z zysków jakie czerpiesz z jego wynajmu, to usługa Home Staging może Ci w tym pomóc. Nasz certyfikowany specjalista z miłą chęcią podejmie się przeprowadzenia zarówno małej, jak i dużej "rewolucji" w Twoim apartamencie. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem "Home Staging. Skuteczny akcelerator sprzedaży i wynajmu".  Możesz go znaleźć tutaj

Nie jesteś przekonany czy warto? Potrzebujesz więcej informacji? O tym mówią inni:


Designed by Possible