Publikacja 2018-11-21 

 

Apartamenty wakacyjne w Kołobrzegu dla każdego.

 

Kołobrzeg od wielu lat powiększa swoją bazę noclegową o coraz nowocześniejsze inwestycje hotelowe i apartamentowe, które bez problemu znajdują docelowych odbiorców w postaci osób chętnie rezerwujących pokoje hotelowe oraz tych, którzy inwestują swoje oszczędności w lokalny rynek apartamentów nadmorskich. Tylko jak to jest z tym Kołobrzegiem? Dlaczego warto tu przyjeżdżać i czy rzeczywiście warto tu inwestować?

 

apartamenty_kolobrzeg_sprzedaz.jpg

 

Kołobrzeg – Perła Bałtyku w Zachodniopomorskiem

Kołobrzeg  jest to największa miejscowość nadmorska w Zachodniopomorskiem, którą co roku odwiedza bardzo duża grupa turystów zarówno tych z Polski jak i z zagranicy.  Infrastruktura noclegowa, która jest tutaj bardzo mocno rozwinięta pozwala potencjalnemu turyście przebierać w ofertach – liczne hotele, pensjonaty, apartamenty, kwatery prywatne w sezonie wakacyjnym mogą pochwalić się prawie stu procentowym obłożeniem. Okres wakacyjny 2018 przełamał stereotypy o tym, że Morze Bałtyckie jest zimne, a pogoda brzydka. Lato było gorące i słoneczne, a temperatura wody w morzu zachęcająca do częstych kąpieli. Kołobrzeg jako miejscowość całoroczna „żyje” nie tylko samym sezonem letnim – dzięki takim platformom rezerwacyjnym jak Booking, Airbnb, czy Tripadvisor oraz firmom specjalizującym się w wynajmie krótkoterminowym z oferty noclegowej w mieście korzystają turyści również w okresach poza sezonowych, gdyż aby wypocząć, zrelaksować się i spędzić miło czas wcale nie trzeba przyjechać nad morze tylko latem.  Jesienią, zimą i wiosną jest tu równie pięknie i interesująco! Dlatego warto pomyśleć o zainwestowaniu w apartamenty - Kołobrzeg na pewno Cię nie zawiedzie.

 

APARTAMENTY w Kołobrzegu NA SPRZEDAŻ I wynajem

Rynek wtórny i pierwotny w Kołobrzegu jest bardzo zróżnicowany, a osoby, które chciałyby tu zainwestować bez problemu znajdą coś dla siebie – mieszkania, domy, działki, lokale usługowe to jedne z wielu dóbr, które są do kupienia w mieście i jego okolicach. Bez wątpienia w ostatnim czasie coraz większą popularność zyskały również apartamentySprzedaż i kupno tego typu nieruchomości wymaga jednak znajomości lokalnego rynku. Zlokalizowanych jest tutaj kilkadziesiąt inwestycji apartamentowych, z których każda charakteryzuje się innymi parametrami. Dlatego przed zakupem polecamy skontaktować się z którąś z firm lokalnych, które w swojej ofercie posiadają apartamenty na sprzedażKołobrzeg jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych miejscowości nad Bałtykiem w której warto inwestować. Decydując się na ulokowanie własnych oszczędności właśnie tutaj dokonujesz właściwego wyboru. Zakupiony apartament możesz przeznaczyć na własne cele urlopowe lub oddać go pod wynajem jednej z firmy specjalizujących się w wynajmie wakacyjnym i czerpać z niego dodatkowe korzyści finansowe, a za kilka lat ze względu na ciągły wzrost wartości nieruchomości, sprzedać z zyskiem. Minimalne ryzyko, maksymalne korzyści!

 apartamenty_kołobrzeg.jpg

 

STREFY INWESTYCYJNE W KOŁOBRZEGU

Miasto Kołobrzeg pod względem inwestycji apartamentowych można podzielić na trzy strefy: zachodniąuzdrowiskową i wschodnią. W każdej z tych stref znajdziemy apartamenty na sprzedaż, jednak każda z nich charakteryzuje się trochę inną ofertą. Strefa wschodnia jest zdecydowanie najbardziej prestiżowa. Jest to jedyna część Kołobrzegu, w której można kupić luksusowe apartamenty z widokiem na morze i zachód słońca. W "samym sercu" części wschodniej zlokalizowany jest Marine Hotel***** & Ultra Marine. Za nim znajduje się apartamentowiec Olympic Park, a obok takie obiekty jak Seaside Park oraz hotel Arka Medical Spa z obrotową kawiarnią na XI piętrze. Parędziesiąt metrów dalej na zachód zlokalizowany jest Diune Hotel ***** & Resort. W każdej z tych inwestycji jest możliwość zakupu apartamentów - ceny zaczynają się od 11 000 zł i dochodzą do nawet 30 000 zł za metr kwadratowy. Strefa uzdrowiskowa jest zdecydowanie najbardziej rozległą strefą ze wszystkich trzech, a na uwagę zasługują tu takie inwestycje jak: hotel AQUARIUS SPA*****Zielone Tarasyhotel Diva**** SpaOSW OlympBliżej Morza oraz Sand Hotel****. W części tej ceny apartamentów kształtują się na poziomie 8 000 zł – 18 000 zł za metr kwadratowy. Strefa zachodnia w ostatnich latach mocno się rozwinęła i rozwijać się będzie, a za kilka lat powinna połączyć się z miejscowością Grzybowo, dzięki czemu powierzchnia Kołobrzegu jeszcze bardziej się powiększy.  Na uwagę w tej części zasługują takie inwestycje jak: Osiedle JantarOsiedle PolankiPolanki ParkOsiedle BursztynoweSun & Snow Resort Kołobrzeg oraz hotel Baltic Plaza****. Ceny apartamentów w tej strefie wahają się między 8 000 zł, a 15 000 zł za metr kwadratowy. 

 

APARTAMENTY W KOŁOBRZEGU to DOSKONAŁA LOKATA NA PRZYSZŁOŚĆ

Ciekawych i pięknych miejsc w których można zainwestować w apartamenty jest w Polsce bardzo wiele, ale bez wątpienia jednym z nich jest miasto Kołobrzeg. Apartamenty na sprzedaż cieszą się obecnie dużą popularnością i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić w najbliższym czasie. Jeśli przeanalizujemy cały pas nadmorski to prawie w każdej miejscowości znajdziemy inwestycję apartamentową, która albo została już zbudowana i funkcjonuje albo jest w trakcie budowy. Nie inaczej jest w Kołobrzegu, gdzie wciąż rośnie liczba nowych apartamentowców i condohoteli. Powstają coraz to nowocześniejsze budynki z pełną infrastrukturą towarzyszącą w postaci restauracji, kawiarni, strefy wellness i spa, basenu, sali fitness, czy sali zabaw dla dzieci, dzięki czemu liczba turystów zainteresowanych odkrywaniem miasta rośnie, a to pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość i mieć nadzieję, że Kołobrzeg ze swoimi atrakcjami w postaci: Latarni Morskiej, Molo, Portu Morskiego, Portu Jachtowego, Katedry, Ratusza Miejskiego i wielu innych, utrzyma pozycję nr 1 wśród wszystkich miejscowości nadmorskich województwa Zachodniopomorskiego. 

 

Jeśli interesuje Cię zakup apartamentu w Kołobrzegu to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty apartamentów na sprzedaż, którą możesz znaleźć tutaj.  

 

 

Polecane artykuły:

"W co inwestować, żeby zarabiać? W co zainwestować, żeby nie stracić?" Więcej

"Home Staging. Skuteczny akcelerator sprzedaży i wynajmu." Więcej

"Apartamenty nad morzem rewolucjonizują turystykę w Polsce" Więcej 

 

Designed by Possible